Аудит фінансової звітності підприємства

Чому необхідно проводити аудит фінансової звітності?

Є багато причин, чому тій чи іншій компанії потрібен аудит фінансової звітності. В одних це – вимоги чинного законодавства, так званий «обов’язковий аудит», в інших – бажання  власників бізнесу та/або менеджменту компанії, потенційних інвесторів чи кредиторів отримати реальну, неупереджену картину фінансового стану та результатів діяльності компанії. А ще може бути бажання підготуватись до майбутніх податкових перевірок, особливо, зважаючи на те, що на сьогодні податковий  облік підприємств у значній мірі базується на фінансовому обліку.

У будь-якому випадку, незалежно від причин виникнення необхідності проведення аудиту, основне його завдання залишається незмінним – висловлення незалежної професійної думки стосовно достовірності фінансової звітності та її відповідності вимогам обраної концептуальної основи (НП(с)БО України, МСФЗ або ін.).

Додаткові переваги замовлення послуг аудиту в нашій компанії

Однак, окрім цього, наша компанія вважає також обов’язковим завданням, яке має бути виконане аудитором під час проведення аудиту фінансової звітності, надання менеджменту клієнта відповідної консультаційної допомоги у вигляді рекомендацій та порад із найрізноманітніших сфер управління:

 • складання фінансової звітності,
 • ведення бухгалтерського обліку,
 • ведення кадрового обліку,
 • юридичних питань,
 • питань управлінського обліку,
 • складання податкової звітності,
 • питань створення та тестування чинної системи внутрішнього контролю,
 • оцінки рівня кваліфікації співробітників бухгалтерської служби клієнта і т. п.

Відповідно, за результатами аудиту фінансової звітності наші клієнти отримують не лише стандартизований (шаблонний) Звіт незалежного аудитора з висловленням думки щодо достовірності даної звітності, але й додатковий документ – Лист керівництву з описом вищенаведених аспектів діяльності клієнта.

Всі рекомендації наших аудиторів базуються на великому практичному досвіді в проведенні аудиту фінансової звітності підприємств, що провадять свою діяльність у найрізноманітніших сферах бізнесу. А спеціалісти аудиторської компанії UHY Prostor мають українські та міжнародні сертифікати, що підтверджують їхній високий професійний статус.

Чим ми можемо підтвердити свою кваліфікацію

З 2008 року наша компанія входить до міжнародної мережі UHY International, що дає нам підстави гарантувати найвищу якість послуг з аудиту фінансової звітності наших клієнтів.

Важливим підтвердженням високої кваліфікації наших послуг є те, що UHY Prostir включена Світовим Банком (World Bank) та Європейським Банком Реконструкції і розвитку (EBRD) до переліку аудиторських компаній, які мають право проводити аудит фінансової звітності підприємств-клієнтів даних установ.

Також наша аудиторська фірма має право проводити «обов’язковий» аудит фінансової звітності підприємств, оскільки включена до відповідних розділів Реєстру, що ведеться Аудиторською палатою України, та успішно пройшла зовнішній контроль якості аудиторських послуг, отримавши відповідне Свідоцтво Аудиторської палати України.

Щоб замовити аудит фінансової звітності, заповніть заявку на  сайті або надішліть лист за адресою hello@uhy-prostor.com. Ми підготуємо технічне завдання для аудиту, оперативно погодимо вартість та строки виконання робіт.

Залишити заявку

  Контакти

  м. Київ, вул. Васильківська 14,
  БЦ “STEND”, оф. 315

  Аудиторська компанія “Ю Ейч Уай Простір ЛТД”

  Простір Бухгалтерські Послуги

  Адвокатське бюро Ольги Петрухіної

  LinkedIn

  Instagram

  Меню