Бухгалтерські послуги для Digital-агентств

Бухгалтерський облік для Digital-агентств

3 min read

У сучасному бізнес-середовищі складно уявити собі компанію, яка б не мала представництва в інтернеті. Щоб привабити на свої ресурси якомога більше відвідувачів, підвищити впізнаваність бренду та/або збільшити онлайн-продажі, компанії вдаються до послуг професіоналів – Digital-агентств, або агентств інтернет-маркетингу.

Наша компанія має успішний досвід співпраці з українськими Digital-агентствами з питань організації бухгалтерського та фінансового обліку, а також підготовки податкової звітності.

Основним завданням агентств, які надають послуги інтернет-маркетингу, є розробка та впровадження ефективних маркетингових стратегій для бізнесу, у тому числі – ведення рекламних компаній. У процесі роботи агентство приймає від клієнтів кошти, які перераховує на різні рекламні майданчики, такі як Google, Facebook, Twitter, Instagram, Ukr.net тощо, що має бути належним чином відображено в документах та бухгалтерській звітності.

Ми пропонуємо Digital-агентствам допомогу в організації фінансового обліку, оптимізації податкових платежів, бухгалтерський та податковий супровід. Вибудовуємо комфортну комунікацію з account manager, консультуємо менеджмент з питань податкового законодавства, організації управлінської звітності, спілкуємося з клієнтами та постачальниками на предмет правильної підготовки первинних документів і договорів.

Поділитися:

Інші новини

Меню