Бухгалтерські послуги для IT компаній

Бухгалтерський аутсорсинг для IT компаній

4 min read

Ведення бухгалтерського обліку для IT компаній

Упровадження технологій штучного інтелекту (artificial intelligence), глибинного навчання (deep learning), чат-ботів (chat bot), нейронних мереж (neural networks), блокчейн (blockchain) та криптовалют (сryptocurrency) якісно змінило наше життя.

Українські IT-компанії крокують в ногу з часом і за останні кілька років посіли провідне місце на світовому ринку IT-послуг. Слідуючи сучасним трендам, вони задають високі стандарти і для процесів бухгалтерського та податкового обліку.

Особливості ведення бухгалтерського обліку в IT компанії

Сформована практика організації бухгалтерського обліку, підготовки податкової звітності та ведення фінансового обліку для IT-компаній вимагає від бухгалтерської служби чіткого фінансового планування діяльності, організації обліку проектів, розрахунку податків, а також обліку розрахунків з приватними підприємцями (СПД), які де-факто є працівниками такої IT-компанії. Крім цього, основною метою бухгалтерського (фінансового) обліку є розрахунок фінансових результатів в цілому по компанії та окремо за кожним проектом, робочою командою чи працівником.

IT-послуги не обкладаються ПДВ

Окремо хочемо зазначити, що низка IT-послуг не обкладаються ПДВ. Ми надаємо консультаційну підтримку менеджменту в частині визначення таких формулювань для назв послуг, завдяки яким вони будуть підпадати під пільговий режим оподаткування ПДВ.

Також до нас звертаються за послугами ведення бухгалтерського та податкового обліку для представництв IT-компаній, що знаходяться в інших країнах, таких як Польща, Великобританія тощо.

Поділитися:

Інші новини

Меню