Бухгалтерський облік для медичних установ

11 min read

Наша компанія протягом багатьох років співпрацює з медичними установами, здійснюючи в межах проектів ведення комплексного бухгалтерського обліку, підготовку фінансової та податкової звітності, підготовку бюджетів і ведення складського обліку медикаментів.

Нашими клієнтами є медичні та стоматологічні клініки, лабораторії, діагностичні центри та ін.

Медичний заклад у процесі своєї діяльності керується ліцензійними умовами, внутрішніми правилами та порядками – тільки в такому випадку його діяльність буде законною та успішною.

Бухгалтерський облік для медичних установ має свої особливості, з якими ми добре знайомі в силу свого досвіду. Зокрема, він передбачає контроль правильності застосування пільг з оподаткування та дотримання ліцензійного законодавства, а також організацію обліку клієнтів (пацієнтів) і медикаментів (останні є предметами суворої звітності).

У процесі надання бухгалтерських послуг ми звертаємо увагу на спеціальний облік ПДВ в частині пільгованих та непільгованих операцій. Наш менеджер (головний бухгалтер) за допомогою програмного забезпечення відстежує строки придатності медичних препаратів та інформує менеджмент Клієнта про їх закінчення.

Поділитися:

Інші новини

Меню