Бухгалтерський облік для приватних освітніх закладів

11 min read

Ринок приватних освітніх послуг – один із найдинамічніших в Україні. З кожним роком відкривається все більше приватних навчальних закладів, що пояснюється високим попитом з боку батьків учнів, яких не завжди задовольняє освітній рівень та підхід, пропонований державними школами.

У нашій компанії склалася успішна практика надання бухгалтерських послуг для приватних шкіл. Цей напрямок – один із пріоритетних для нас, оскільки дозволяє зробити власний внесок у розвиток майбутніх поколінь.

Серед особливостей ведення бухгалтерського обліку у приватних школах – організація обліку дебіторської заборгованості (розрахунки з батьками чи опікунами), розрахунки із працівниками та контроль дотримання критеріїв пільг з податків.

Наша компанія в межах договору бухгалтерських послуг розраховує заробітну плату викладачам, яка включає: оклад або погодинну оплату праці, відпускні, лікарняні, премії, облік виробітку та розрахунок додаткових виплат. Також ми ведемо облік заборгованості (окремо для стаціонарної та дистанційної форм навчання), облік бібліотечних фондів, організовуємо списання витрат на харчування учнів та викладачів. В управлінській звітності ми структуруємо доходи та витрати за корпусами, класами, ступенями, відображаємо доходи та витрати за різними заходами, такими як екскурсії, творчі гуртки, позаурочні підготовки тощо.

Крім послуг бухгалтерського обліку ми надаємо консультаційні послуги з організації системи документообігу, підготовки управлінської звітності, ведення кадрового обліку.

Поділитися:

Інші новини

Меню