Послуги з розразунку заробітної плати, ведення кадрового обліку

Розрахунок заробітної плати і кадрове діловодство

4 min read

Аутсорсинг заробітної плати або кадрового діловодства – це коли компанія передає процеси розрахунку заробітної плати і ведення кадрового діловодства у спеціальну компанію.

Основна перевага передачі процесу розрахунку заробітної плати і кадрового діловодства на аутсорсинг – це збереження конфіденційною інформації щодо розмірів заробітної плати, а також всіх питань, які стосуються оплати праці працівників. Доступ колег до даних у цій сфері обмежений відповідно до рівня їхніх повноважень.

Така послуга є просто необхідною, якщо є диспропорція в межах однієї лінії – як показує практика, це часте явище в компаніях, що займаються розробкою IT-рішень, продажем дорогої продукції і послуг та ін. (наприклад, один програміст отримує 2000 $, а інший – 1000 $). Для збереження комфортної обстановки та зниження ризиків виникнення конфліктів краще зберегти цю інформацію конфіденційною і обмежити доступ до неї з боку колективу.

Наша компанія також має у своєму розпорядженні спеціалізоване програмне забезпечення для розрахунку заробітної плати, різноманітних виплат та доплат, а також ведення кадрового діловодства.

Поділитися:

Інші новини

Меню