Юридичні послуги для digital-агенств

Юридичні послуги для Digital-агенцій

3 min read

У 21 столітті більшість продуктів та послуг покупці обирають і купують через інтернет, тому правильно організований інтернет-маркетинг обіцяє компанії перемогу на ринку. По мірі зростання конкуренції стає складніше просуватися в мережі самостійно і при цьому отримувати задовільний результат. Працюють креативні, багатоходові стратегії, а не звична реклама. Тому зростає попит на послуги професіоналів – Digital-агенцій, здатних втілити в життя відповідну інтернет-стратегію.

Юридичні моменти в роботі Digital-агенцій пов’язані з побудовою взаємин між агентством і замовниками, працівниками, підрядниками. Наші юристи знайомі зі специфікою Digital-бізнесу в Україні та кваліфіковано вирішать питання, що можуть виникнути.

Також володіємо досвідом юридичного супроводу продукту з моменту рішення про створення до моменту оформлення прав на інтелектуальну власність чи передачу цих прав третім особам.

Наші юристи розуміють, які завдання та проблеми стоять перед керівниками та власниками Digital-агенцій, і запропонують відповідні для вашого бізнесу і вашої ситуації варіанти вирішення.

Коротке відео про аспекти укладення рекламного договору з блогером ви можете подивитись на нашому youtube-каналі Бізнесуй.

Поділитися:

Інші новини

Меню