Юридичні послуги для представництв фармацевтичних компаній–нерезидентів

3 min read

Юридичний супровід представництв фармкомпаній в Україні

Ми розглядаємо юридичний супровід представництв фармацевтичних компаній – нерезидентів в Україні як пріоритетний напрямок, наші юристи мають великий досвід у цій галузі.

Допоможемо правильно організувати договірну роботу, захистимо інтереси материнської компанії в суді, надамо консультаційну підтримку в питаннях, пов’язаних із провадженням діяльності представництв іноземних фармацевтичних компаній на території України. Серед таких питань – отримання ліцензії на медичні препарати, робота з лікарями з метою популяризації препаратів, збір зворотнього зв’язку про дію препаратів у медичній практиці, робота з дистриб’юторами з метою отримання інформації про обсяги продажів, строки придатності препаратів, участь в інвентаризації препаратів. Також реєструємо представництва нерезидентів і готуємо трудові контракти з директором представництва, із працівниками, договори з підрядниками.

Крім того, надаємо юридичні послуги компаніям із суміжних галузей: виробникам і дистриб’юторам медичних виробів, косметичної продукції і БАД; медичним організаціям та організаціям роздрібної торгівлі, які здійснюють продаж зазначених товарів.

Поділитися:

Інші новини

Меню