Ноябрь 2016

Жокей Україна Трейдинг

Інформуємо, що спеціалісти ТОВ «ПРОСТІР ЮРИДИЧНИЙ ТА ПОДАТКОВИЙ КОНСАЛТИНГ» надають ТОВ «Жокей Україна Трейдинг» повний комплекс юридичних послуг, у тому числі з підготовки та аналізу договорів, контрактів, надання юридичних консультацій та роз’яснень, взаємодія з державними установами за дорученням клієнта та інші юридичні послуги.

Результат та процес співпраці з ТОВ «ПРОСТІР ЮРИДИЧНИЙ ТА ПОДАТКОВИЙ КОНСАЛТИНГ’ — це, перш за все, поглиблення та розуміння специфіки бізнесу клієнта та постійний зворотній зв’язок з ним, що надає змогу швидко реагувати на різні ситуації, що виникають в процесі господарської діяльності. Таким чином, компанія ТОВ «ПРОСТІР ЮРИДИЧНИЙ ТА ПОДАТКОВИЙ КОНСАЛТИНГ» зарекомендувала себе як чесного партнера з безперечною діловою та професійною репутацією.

Даним листом підтверджуємо, що юридичні послуги надаються нашій компанії на високому професійному рівні, тому ми плануємо співпрацювати з ТОВ «ПРОСТІР ЮРИДИЧНИЙ ТА ПОДАТКОВИЙ КОНСАЛТИНГ» в майбутньому й надалі.

Наш позитивний досвід дає нам можливість рекомендувати правову практику компанії ТОВ «ПРОСТІР ЮРИДИЧНИЙ ТА ПОДАТКОВИЙ КОНСАЛТИНГ» як команду кваліфікованих юристів, які завжди знайдуть просте юридичне рішення для складних ситуацій клієнта.