«Шляхом проставлення відмітки нижче або при направленні запиту через інтернет-сторінку www.uhy-prostor.com користувач інтернет-сторінки – фізична особа, суб’єкт персональних даних, надає ТОВ «Простір бухгалтерські послуги» свою безумовну згоду на збір, обробку, використання та зберігання персональних даних у картотеках, базах даних, власником яких є ТОВ «Простір бухгалтерські послуги», (далі – Власник) і яка знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 14, офіс 315.

Користувач інтернет-сторінки повідомлений та і згідний з наступним:

Обробка персональних даних Користувача здійснюється Власником будь-якими способами з метою належного надання Користувачу послуг, обміну інформацією з Користувачем та інформації про Власника та його послуги;
До персональних даних Користувача відносяться (але не обмежуються) наступні дані: ПІБ, посада, інформація щодо місця роботи, контактний номер телефону, e-mail адреса, дані по замовленнях, запитах, інші відомості, що містять персональні дані в електронній формі;
Користувач ознайомлений та розуміє свої права як суб’єкта персональних даних згідно із ЗУ «Про захист персональних даних».

Шляхом проставлення відмітки нижче або при направлення запиту через інтернет-сторінку www.uhy-prostor.com. Користувач запевняє та гарантує, що має відповідні повноваження та законні підстави на надання інформації, в тому числі конфіденційної інформації та комерційної таємниці, під час заповнення форми «Калькулятор вартості бухгалтерських послуг», і несе особисту відповідальність за розголошення конфіденційної інформації третім особам.

Користувач підтверджує, що повною мірою розуміє та усвідомлює, що вартість послуг, що буде сформована на даному сайті та направлена засобами електронної пошти за результатами заповненої Користувачем форми «Калькулятор вартості бухгалтерських послуг», є орієнтовною та може змінюватись. Для уточнення деталей та погодження остаточної вартості послуг необхідно звернутися до ТОВ «Простір бухгалтерські послуги» за телефоном 0444928716.

Меню