Про компанію

Група консалтингових компаній Ю Ейч Уай Простір – представник міжнародної мережі UHY International в Україні.  Більше 50-ти спеціалістів у сфері аудиту та веденні бухгалтерського обліку, юристів та адвокатів.

Що ми робимо?

Ми допомагаємо бізнесу наших клієнтів зростати та розвиватися, знаходимо вільні ресурси та невикористані активи, які можливо успішно задіяти.

Як ми це робимо?

Замовивши в нас бухгалтерські послуги, ви можете бути спокійні за свою бухгалтерію, адже за наявності суперечливих питань ми завжди консультуємося зі своїми аудиторами та оперативно долучаємо наших юристів.

Хто наші клієнти?

Наші клієнти – це успішні українські та міжнародні компанії. Ми не розділяємо бізнес за масштабом: ми готові працювати і з мультинаціональними компаніями, і з невеликими сімейними бізнесами.

Як це все працює?

1. Скористайтеся калькулятором розрахунку вартості бухгалтерських послуг, щоб швидко дізнатися ціну на ведення бухгалтерії.

2. Дізнайтесь, скільки будуть коштувати для вашої компанії послуги Payroll, обравши свій пакет послуг з нарахування заробітної плати.

3. Шукаєте аудиторську компанію для проведення аудиту грантів та пожертв? Надсилайте свій запит і отримайте цінову пропозицію від наших аудиторів.

4. Звертайтесь до наших юристів, якщо вам необхідно терміново оформити дозвіл на роботу для іноземного працівника.

Ми швидко надамо відповідь на ваш запит. Ви отримаєте найкращу пропозицію за розумні гроші.

Знайомтеся - це наша команда!

Меню