Юридичні послуги для IT компаній

Юридичні послуги для ІТ-компаній

3 min read

Значення IT-галузі в Україні з кожним роком зростає: створюються нові робочі місця, бюджет наповнюється податками, формується позитивний імідж держави на світовому ринку. Але водночас упровадження технологій, таких як блокчейн (blockchain) та криптовалюта (сryptocurrency)  – виклик для юристів, оскільки ці моменти не врегульовані законодавчо. Наші юристи формують позитивну юридичну практику у вирішенні питань, не регламентованих на законодавчому рівні.

З огляду на особливості та стиль управління компанії клієнта створимо працюючу юридичну структуру та підготуємо договірну базу, відстоїмо інтереси бізнесу у спорах із державними органами: правоохоронними та податковими.

Також як члени міжнародної мережі UHY International захистимо інтереси за межами України: наші юристи працюють у 102 країнах світу.

Ми розуміємо специфіку IT-галузі в Україні, а накопичений досвід співпраці з юридичних питань з керівниками та власниками бізнесів допомагає знайти персональний підхід до кожного клієнта і вибудувати роботу зрозуміло й комфортно для обох сторін.

А можете віддати і ведення бухгалтерського обліку у IT компанії нам на аутсорсинг. У короткому відео ми просто та зрозуміло пояснюємо, яким саме компаніям бухгалтерський аутсорсинг підходить.

Поділитися:

Інші новини

Меню