Юридичні послуги для ІТ-компаній

3 min read

Значення IT-галузі в Україні з кожним роком зростає: створюються нові робочі місця, бюджет наповнюється податками, формується позитивний імідж держави на світовому ринку. Але водночас упровадження технологій, таких як блокчейн (blockchain) та криптовалюта (сryptocurrency)  – виклик для юристів, оскільки ці моменти не врегульовані законодавчо. Наші юристи формують позитивну юридичну практику у вирішенні питань, не регламентованих на законодавчому рівні.

З огляду на особливості та стиль управління компанії клієнта створимо працюючу юридичну структуру та підготуємо договірну базу, відстоїмо інтереси бізнесу у спорах із державними органами: правоохоронними та податковими. Також як члени міжнародної мережі UHY International захистимо інтереси за межами України: наші юристи працюють у 99 країнах світу.

Ми розуміємо специфіку IT-галузі в Україні, а накопичений досвід співпраці з керівниками та власниками підприємств допомагає знайти персональний підхід до кожного клієнта і вибудувати роботу зрозуміло й комфортно для обох сторін.

Поділитися:

Інші новини

Меню